Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.
Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує те, що ми всі – один народ і жодні кордони не зможуть розділити нас.
Вже другий рік поспіль День Соборності відзначається в надзвичайно важкі для нашої країни часи, але саме ці трагічні обставини дуже міцно згуртували українців і так об’єднали усіх нас, що сьогодні увесь світ побачив – Україна дійсно є Соборною і неділимою!
![](https://ukdd.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_4201.jpg)
«Наша єдність – наша зброя».