Всесвітній день води

Щороку 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води. Ключовою тематикою цьогорічного відзначення є «Вода для миру».

Метою проведення даного заходу є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі та привернення уваги громадськості до проблем водних ресурсів в Україні.

 Управління каналу Дніпро – Донбас не залишилось осторонь цієї події. Представники каналу завітали до школярів «Ліцею інформаційних технологій», до студентів Кам’янського енергетичного фахового коледжу та до діточок «Дошкільного навчального закладу – центру розвитку дитини 1 «Ясочка». Запропонували до перегляду цікаву і пізнавальну презентацію про те, як у нашому повсякденному житті ми можемо виконувати прості, але важливі і ефективні дії, які допоможуть у вирішенні проблеми раціонального використання та зменшення рівня забруднення води.

Всі школярі, студенти та діти були дуже зацікавлені, активно приймали участь в обговорювані цієї теми та запропонували свої варіанти у вирішені водної кризи.

Ми щиро дякуємо усім педагогічним колективам за співпрацю.

 Також на Головному, Котовському, Перещепинському, Орільському та Краснопавлівському відділеннях Управління каналу були проведені тематичні засідання, присвячені Всесвітньому дню води.

 У цей Всесвітній день водних ресурсів ми повинні об’єднатися навколо водних ресурсів і використовувати воду для досягнення миру, закладаючи основи більш стабільного і процвітаючого завтра.

Ми повинні діяти, усвідомлюючи, що вода – це не лише ресурс, який можна використати і за який можна конкурувати, це право людини, невід’ємне від будь-якого аспекту життя.